Kleště štípací boční pro elektroniku 130mm EXTOL P

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v bmshop.eu

Za tyto peníze jsem mile překvapen kvalitou provedení.

• , zakoupeno v EVA.cz

• rozměry
    • krytka
    • výdrž

Kleště se trochu deformovali už po pár použitích, přece jsem jen štípal větší drát, no čekal jsem, že vydrží něco víc.
    Mají praktickou krytku a kompaktní rozměry spolu s nízkou cenou.

• , zakoupeno v YATO

• Kleště používáme pro odstraňování vtoků u malých výlisků. Pro tuto operaci vyhovují.

Na trhu se malé štípací kleště špatně shání. Proto jsme rádi, že jsme na internetu dohledali tento typ. Čas ukáže, jestli naše volba byla správná, ale zatím se s nimi pracuje bez problémů.

Produkt nemá žádné parametry.

Štípací kleště 130 mm, použití pro stříhání drátů z mědi do průměru 2mm a oceli do průměru 1mm, čelisti tvrzené na HRC48-55.

• , zakoupeno v bmshop.eu

Za tyto peníze jsem mile překvapen kvalitou provedení.

• , zakoupeno v EVA.cz

• rozměry
    • krytka
    • výdrž

Mají praktickou krytku a kompaktní rozměry spolu s nízkou cenou.

• , zakoupeno v YATO